BINANCE – giełda kryptowalut. PORTFEL BITCOINÓW, ETHEREUM


Chociaż Giełda Binance to stosunkowo młody zawodnik, ponieważ została otwarta dopiero w połowie roku 2017, to zaledwie kilka miesięcy zajęło jej wkroczenie do czołówki najpopularniejszych platform handlowych. Podczas okresu największej popularności kryptowalut na świecie, Binance mogła pochwalić się najwyższym wolumenem dziennym, co dało jej pozycję lidera i ogromne zyski. Jej siedziba początkowo znajdowała się w Shanghaju, po czym przeniesiona została do Hongkongu, by finalnie osadzić się na Malcie, który jest rajem podatkowym. Założycielem jest Changpeng Zhao – człowiek o ogromnym doświadczeniu w branży giełd, kryptowalut i informatyki.

Nic dziwnego, że traderzy ją tak polubili. Od początku uderzyła z mocnym marketingiem, akcjami promocyjnymi i nagrodami dla najlepszych handlarzy – dodatkowo nie wymaga tak szczegółowej weryfikacji użytkowników, co wiąże się z brakiem obowiązku wysyłania skanu dokumentów. Jeśli zależy Wam na tym, by przyjrzeć się jej funkcjonalności z bliska, to zapraszamy serdecznie do dalszej części tekstu!


Koszty handlu i przelewów

Biorąc pod uwagę, że Binance nie obsługuje walut FIAT, to jej polityka przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu jest bardzo skąpa pod względem treści. Możemy jednak dokonywać wpłat za pomocą 150 dostępnych tokenów – dlatego nikt nie powinien mieć większego problemu ze zrobieniem zakupu na innej platformie i rozpoczęciem swojej przygody na Binance. Wpłaty na konto użytkownika są darmowe, a koszty wypłaty zależą od obecnej sytuacji danej waluty.

Prowizja od handlu wynosi 0,1%, jednak może ona zostać obniżona do poziomu 0,05%.


Zalety Binance

  • Świetna reputacja

Najważniejszą rzeczą związaną z najlepszymi platformami obrotu kryptowalutami jest ich reputacja. Opinie na temat Binance z reguły są pozytywne, ponieważ giełda jest łatwa w użyciu, oferuje wiele par walutowych i co najważniejsze – jest BEZPIECZNA!. Ponadto zespół stojący za Binance ma udokumentowane osiągnięcia zarówno w zakresie kryptowalut, jak i samych finansów.

  • Binance jest dobre dla początkujących jak i profesjonalistów

Interfejs jest łatwy w użyciu dla początkujących i wystarczająco zaawansowany, aby profesjonaliści mogli dokonywać nawet najbardziej wyrafinowanych transakcji.

  • Dostęp do setek kryptowalut

Często głównym powodem, dla którego ludzie zaczynają handel na Binance jest dostępność wielu kryptowalut – liczonych w setkach. Wiele giełd nie oferuje więcej niż 20-40 kryptowalut, a Binance oferuje ich setki. Binance skupia się na dodawaniu do swojej oferty wielu nowych innowacyjnych monet.

  • Niskie opłaty za transakcje i wypłaty gotówki

Jedną z największych zalet Binance są super tanie opłaty transakcyjne. Ponieważ Binance obsługuje miliony klientów, opłaty są naprawdę jednymi z najtańszych. Binance nie pobiera żadnych opłat za zasilenie konta, a prowizja za dokonanie transakcji to jedynie 0.1%. Aby zobrazować koszta inwestycji – gdybyś użył swoich bitcoinów do zakupu Ethereum o wartości $100, Binance naliczyłby Ci jedynie 10 centów opłaty!

  • Binance jest w stanie obsłużyć do 1,4 miliona transakcji na sekundę!

Dokładna wiedza na temat tego, co to oznacza, jest nieistotna. Wystarczy wiedzieć, że Binance jest szybki, a szybki jest dobry. Niejednokrotnie pojawiały się problemy z opóźnieniem na niektórych giełdach, a jak wiadomo – opóźniania często kosztują nas poważne pieniądze! Na platformie Binance to nie problem!miałem tego problemu na Binance.

  • Binance obsługuje j. polski

Niedawno Binance wprowadziło język polski na swoją platforme. Jest to wielkie udogodnienie dla osób bez znajomości języków obcych.

  • Atrakcyjny program partnerski

Jeśli masz znajomych, którzy chcą rozpocząć przygodę ze światem kryptowalut, warto jest im polecić unikalny link referencyjny, z którego będą mogli się zarejestrować. Otrzymasz wtedy nawet do 80% prowizji z transakcji dokonanych przez zaproszone osoby!


Jak się zarejestrować na Binance?

Wystarczy odwiedzić stronę internetową giełdy Binance. Zarejestruj się w celu założenia nowego konta, ustaw autoryzację Google Authenticator (pozwoli to zabezpieczyć Twoje konto przed hakerami). Następnie wyślij kryptowaluty na swój portfel Binance. Jeżeli jeszcze nie posiadasz żadnych kryptowalut, możesz po prostu zarejestrować się na CREX24 (kliknij aby utworzyć darmowe konto) i kupić Bitcoiny za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Następnie przetransferuj Bitcoiny na Binance i rozpocznij handel! Proste!


Przejdz do darmowej rejestracji

Kupuj i sprzedawaj setki kryptowalut z niską prowizją!


Bezpieczeństwo i rejestracja

Największym atutem dla użytkowników jest brak konieczności przekazywania delikatnych danych na swój temat. Niezweryfikowani klienci giełdy bez problemu mogą handlować kryptowalutami i je wypłacać – jedynie muszą liczyć się z tym, że limit wypłat wynosi 2 BTC, a dla zweryfikowanych osób, jest to 100 BTC. Czy to duży problem? Dla większości traderów na całym świecie jest to kwota ciężka do przekroczenia nawet w kwestii obrotu.

Bezpieczeństwo kont jest jednak bardzo mocną stroną giełdy Binance. Interesanci otrzymują ogromną ilość możliwości do wykorzystania i należą do nich m.in. takie alternatywy jak: API, weryfikacja sms, Google Authenticator, ustawienie indywidualnego kodu, który będzie dodawany do wiadomości e-mail lub wskazanie konkretnych adresów portfeli, na które będzie można dokonywać wypłat. Trzeba przyznać, że taka liczba opcji jest bardzo imponująca dla wszystkich potencjalnych klientów, ponieważ ich środki będą maksymalnie bezpieczne w portfelu.


Czy warto korzystać z Binance?

Biorąc pod uwagę ponad 150 tokentów (a ich lista cały czas się powiększa), ilość zabezpieczeń kont, niskie opłaty związane z handlem i wypłatami, imponującą reakcję na ataki hakerskie w przeszłości (i ich odparcie), a nawet możliwości, to z pewnością Binance jest miejscem, które warto polecić wszystkim początkującym i zaawansowanym traderom. Zapraszamy wszystkich serdecznie do tego, by sami spróbowali swoich sił.

Kliknij i utwórz konto na Binance w 2 minuty

Sprawdź sam jakie możliwości oferuje giełda Binance!


w-kredyt | Chevrolet-Shop | WIELUŃ.online