COINBASE – NAJPOPULARNIEJSZY NA ŚWIECIE PORTFEL BITCOINÓW, ETHEREUM I LITECOIN


Coinbase jest cyfrową giełdą walutową z siedzibą w San Francisco w Kalifornii. Pośredniczą w wymianie Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic i Litecoin z walutami rozliczeniowymi w około 33 krajach, a transakcje bitcoin i przechowywanie w 190 krajach na całym świecie.

Coinbase jest jedną z największych firm kryptowalutowych z ponad 20 milionami klientów na całym świecie.

Coinbase ma szeroki wachlarz usług, ale ich główna usługa pozwala użytkownikom kupować i sprzedawać bitcoiny za pośrednictwem ich konta bankowego, karty kredytowej i debetowej.

 

Konfigurowanie konta w Coinbase

 1. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować — Aby utworzyć konto na  Coinbase, potrzebujesz jedynie imienia i nazwiska, adresu e-mail i hasła.
 2. Rodzaj konta — zostaniesz poproszony o potwierdzenie swojego adresu e-mail. Po zakończeniu zostaniesz przekierowany na stronę startową, na której najpierw będziesz proszony o potwierdzenie, czy chcesz utworzyć konto indywidualne, czy firmowe.
 3. Zweryfikuj swój numer telefonu — Następnym krokiem jest sprawdzenie numeru telefonu. Powodem tego jest stworzenie formy identyfikacji 2-czynnikowej (2 Factor) w celu zapewnienia bezpieczeństwa konta. Dostępne są również inne 2-czynnikowe metody identyfikacji.
 4. Skonfiguruj metodę płatności — jak wspomniano powyżej, Coinbase pozwala klientom wybrać jedną z dwóch metod płatności — przelew bankowy i kartę kredytową. W przypadku przelewów bankowych Coinbase często ustawia jedną lub dwie małe transakcje do i z konta, aby zweryfikować konto. W przypadku kart kredytowych konieczny jest zrzut ekranu karty kredytowej. Przelewy bankowe w USA mogą trwać od 4 do 5 dni lub 1–3 dni w przypadku przelewów SEPA w UE, natomiast transakcje kartą kredytową i debetową są natychmiastowe. Coinbase umożliwia również użytkownikom powiązanie swojego konta Paypal z platformą, ale może to być wykorzystane tylko w przypadku wpływów ze sprzedaży tylko kryptowalut.
 5. Kup kryptowalutę — gdy już posiadasz środki na swoim koncie, możesz kupić kryptowalutę. Ważne jest, aby upewnić się, że jesteś na właściwej zakładce konta, aby kupić właściwą walutę. Przed potwierdzeniem transakcji Coinbase podaje szczegóły opłaty za usługę oraz kwotę krypto-waluty zakupionej w transakcji. Po potwierdzeniu, kwota zakupionej krypto-waluty zostanie przekazana do odpowiedniego portfela Coinbase.
coinbase airdrop get free coins


Program rekomendacji w programie Coinbase (10 $)

Jak to działa:

 1. Wejdź na stronę Poleceń. Na tej stronie możesz skopiować link polecający lub wysłać e-mail z zaproszeniem do znajomego.
 2. Twoi znajomi mogą kliknąć link polecający (lub link w wiadomości e-mail) i zarejestrować konto Coinbase.
 3. Następnie utworzą swoje konto i zainicjują zakup lub sprzedaż w jednym z obsługiwanych krajów.
 4. Jeśli Twój znajomy odwiedzi coinbase.com/trade i zainicjuje zakup lub sprzedaż w wysokości 100 USD lub więcej (lub równowartość 100 USD w walucie krajowej) w ciągu 180 dni od otwarcia swojego konta, oboje otrzymacie 10 USD (lub 10 USD). Odpowiednik krajowej waluty (w USD) jako premia za polecenie, gdy zamówienie zostanie sfinalizowane. Realizacja zamówienia może potrwać do 4 dni roboczych.
coinbase earn while learning airdrop

COINBASE EARN — 3 $ ZEC, 3 $ ZRX, 10 $ BAT

Coinbase Earn to program, w którym oglądasz kilka krótkich filmów edukacyjnych, odpowiadasz na jedno pytanie i od razu zarabiasz żetony z niektórych najpopularniejszych projektów, które możesz od razu sprzedać! Zalecamy, aby zarejestrować się i jak najszybciej dostać się na listę!

Jak dołączyć:

 1. Zaloguj się do swojego konta Coinbase lub zarejestruj się tutaj.
  (w przypadku rejestracji: potwierdź swój adres e-mail i zaloguj się na desce rozdzielczej).
 2. Po zalogowaniu się na pulpicie kliknij tutaj (i powinieneś być zalogowany automatycznie)
 3. Tutaj znajdziesz 3 filmy z treningami (2 min) dla 3 projektów: ZEC, BAT i ZRX. Kliknij “VIEW”, następnie kliknij “WATCH” i “DOŁĄCZ DO LISTY” (join the list). Powtórz to dla wszystkich 3 projektów.
 4. Teraz musisz poczekać, aż otrzymasz wiadomość e-mail, aby odebrać tokeny. Może to potrwać do 10 dni. Wartość wszystkich tokenów wynosi ~ 16 $, a otrzymasz tokeny natychmiast po wykonaniu kroków w otrzymanym e-mailu.
 5. Możesz także udostępnić link polecający na Coinbase. Za pośrednictwem tego linku Ty i Twój polecający otrzymacie dodatkowe 10 USD przy każdym zakupie LUB sprzedaży 100 USD lub więcej w krypto przez Twoje polecenie.

coinable bundle airdrop


Pakiet Coinbase — Coinbase Bundle

Kolejnym nowym dodatkiem do platformy Coinbase jest ich “Pakiet Coinbase”. Pakiet to łatwy sposób na zakup wszystkich kryptowalut, które obecnie oferują
(BTC, ETH, LTC, BCH, ETC).

Poza swoim kontem zobaczysz opcję zakupu pakietu Coinbase, wystarczy wpisać kwotę, którą chcesz kupić, i automatycznie zostanie podzielona na 4 monety:

 • 75,2% Bitcoin
 • 15,58% Ethereum
 • 6,11% gotówka bitcoinowa
 • 2,33% Litecoin
 • 0,78% Ethereum Classic

Jest to łatwy sposób na uzyskanie wglądu na monety obecnie dostępne na Coinbase.

coinbase app airdrop

Coinbase Exchange / Wallet App

W 2018 roku Coinbase uruchomiło swój niezależny portfel mobilny na iOS i Androida. Portfel przechowuje klucze prywatne na urządzeniu użytkownika i tylko oni mają dostęp do funduszy

Twój portfel Coinbase kontroluje wszystkie klucze prywatne i jest dostępny w Internecie lub w  aplikacji Coinbase na Androida i  Coinbase Apps na iOS.

coinbase rate airdrop


w-kredyt | Chevrolet-Shop | WIELUŃ.online