CREX24 – nowoczesna giełda kryptowalut. PORTFEL BITCOINÓW, ETHEREUM


Crex24 - młody i entuzjastyczny zespół który pracuje nad tym projektem od 2017 roku. Jak sami o sobie piszą, wspaniale rozumieją handel walutami cyfrowymi i dobrze rozumieją potrzeby swoich klientów. Trader musi dysponować szerokim wyborem aktywów przeznaczonych do obrotu, dlatego oferują nie tylko popularne kryptowaluty (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, NEM i inne), ale także mniej znane kryptowaluty. Ich lista par handlowych stale rośnie. Są otwarci na współpracę z właścicielami kryptowalut.


Wady i zalety

+

  1. Ogromna ilość obsługiwanych kryptowalut

  2. Strona dostępna w języku polskim jak i całej masie innych języków

  3. Atrakcyjny system prowizyjny


-

  1. Niska płynność

  2. Brak czatu na żywo


Odbieraj darmowe krypto na Crex24

Kraniki Crex24 pozwalają zarejestrowanym użytkownikom na otrzymywanie kryptowalut za darmo. Dla każdej dostępnej waluty są określone limity płatności i przedziału czasowego. Kliknij “Odbierz”, gdy przycisk jest dostępny. Kryptowaluta zostanie przyznana na Twoje konto handlowe.


Interfejs (też PL) jest prosty i przystępny zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących traderów. API posiada wymaganą dokumentację. Wykres kursów walutowych w Crex24 pozwala na dokładną i szybką analizę aktualnej sytuacji na rynku giełdowym. Cenią ochronę danych i dbają o bezpieczeństwo danych osobistych i funduszy klientów.
Prowizja jest ustalona na niskim poziomie, aby traderzy czerpali maksymalne profity. Za marketing wypłacają rabat (dodatkowe wynagrodzenie). Nie ograniczają depozytów i wypłat środków. Aby dokonać depozytu i wypłaty środków, możesz użyć zarówno kryptowalut, jak i walut fiat, nawet jeśli używasz karty bankowej. Ich Zespół Obsługi Klienta mówi w języku angielskim i rosyjskim. Dostępnych na stronie jest dużo języków, w tym polski. Crex24 uważa, że handel kryptowalutami jest jednym z najbardziej dochodowych i obiecujących obszarów obrotu giełdowego. Biorąc tylko pod uwagę 2017 rok, widać że rynek kryptowalut urósł kilkukrotnie i robi to nadal.

Wpłaty i wypłaty

Zarówno dokonanie depozytu jak i wypłaty to dwa naprawdę proste procesy. Dużą zaletą wyprowadzania naszych środków z giełdy Crex24 jest to, że nie mamy tutaj obowiązku dokonania wypłaty tą samą metodą, co zdeponowaliśmy nasze środki. Możemy do tego celu skorzystać z każdej dostępnej dla nas metody. Czas przetworzenie naszej wypłaty jest jednak zależny w dużym stopniu od wybranej przez nas metody depozytu. Według informacji podanych przez giełdę - nie powinno to jednak zająć więcej niż 72 godziny. Wpłaty są raczej natychmiastowe lub przetwarzane do 24 godzin, aczkolwiek jeśli zdecydujemy się na depozyt za pomocą przelewu bankowego, to musimy liczyć się z tym, że jego przetworzenie może zająć nawet do 5 dni roboczych.

Na dodatek, istnieje tutaj możliwość zakupu kryptowalut za pomocą walut fiat - lub analogicznie, zakup walut fiat za pomocą kryptowalut. W dodatku, warto tutaj zauważyć, że nie dozwolony jest transfer środków między kontami klientów. W dodatku, wszelkie karty MasterCard wydane przez instytucje zarejestrowane w Rosji oraz karty wydane przez wystawców ze Stanów Zjednoczonych zostały wyłączone z transakcji.

 

Trading

Platforma do tradingu nie wyróżnia się niczym szczególnym, chociaż nie da się nie docenić sprawnie przystosowanej pod każdym względem strony w języku polskim (włącznie właśnie z platformą). Jest ona dość klasyczna, ale zawiera wszystkie niezbędne do udanego tradingu opcje, dzięki czemu bez problemu odnajdą się tutaj zarówno początkujący jak i ci bardziej zaawansowani, o większych potrzebach gracze. Najważniejszym dla nas elementem platformy jest znajdująca się po prawej stronie zakładka Instrumenty za pomocą której możemy wybrać interesującą nas kryptowalutę. Oprócz symbolu podana nam też została nazwa kryptowaluty, jej cena oraz wolumen. Kupować kryptowaluty możemy za pomocą najpopularniejszych krypto, jak BTC, ETH oraz waluty fiat – EUR, USD, RUB, JPY i CNY. Po lewej stronie mamy narzędzia pozwalające nam na bezpośrednie dokonanie wymiany oraz analizę rynku wybranej pary walutowej. Znajdujące się tutaj wykresy mogą wyglądać znajomo, dlatego warto zauważyć, że nie są one ekskluzywną twórczością Crex24, tylko firmy TradingView. Pod wykresami dostępne są dla nas opcje Kupna lub Sprzedaży, które to jeśli już kiedykolwiek wcześniej mieliśmy do czynienia z giełdą kryptowalutową bądź nawet papierów wartościowych, nie będą dla nas obce. Jeszcze poniżej znajdziemy dokładną historię sprzedaży z zaznaczonym czasem (UTC), ceną oraz ilością.

 

Opłaty

Crex24 to giełda atrakcyjna również pod względem zaimplementowanego systemu prowizyjnego. Jeśli chodzi o prowizję taker, to jest ona równa zaledwie 0.10% - zdecydowanie mniej niż ogólna średnia wszystkich giełd kryptowalutowych, która plasuję bardziej w okolicach 0.20%. Warto tutaj zauważyć, że istnieje możliwość obniżenia pobieranych prowizji jeśli dokonamy większego obrotu. Na przykład, dla osób dokonujących więcej niż 5 BTC obrotu w ciągu 30 dni, prowizja taker spada do 0.09%, powyżej 15 BTC do 0.08%, > 30 BTC do 0.07% a w przypadku obrotu większego niż 50 BTC, nawet do 0.06%.

Prowizja maker z kolei rządzi się całkowicie odmiennymi prawami i wynosi od 0.01% do 0.05%, zależnie od dokonanego obrotu. Wszystko zostało w naprawdę przejrzysty sposób przedstawione w zakładce Opłaty na stronie, co jest szczególnie pomocne dla nowych użytkowników, którzy to mogą jeszcze nie do końca odróżniać kolosalną różnicę między prowizją taker a maker. Giełda zdecydowała się nawet na podanie specyficznych przykładów, które mają za zadanie lepsze objaśnienie obowiązujących na platformie systemów prowizyjnych.

Bezpieczeństwo

Giełda nie ma sobie nic do zarzucenia również jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Spełnia ona wszystkie standardy bezpieczeństwa oraz przechowuję lwią część swoich zasobów poza środowiskiem internetowym. Według rankingów bezpieczeństwa również plasuję się ona bardzo dobrze - i co najważniejsze - nigdy nie została zhakowana czy nawet poważnie zaatakowana. Co prawda, jest ona także stosunkowo świeża na rynku, aczkolwiek jako że giełdy są zdecydowanie bardzo gorącym celem wszystkich hakerów, to gdyby platforma kulała pod względem bezpieczeństwa, kłaniający się ku ciemnej strony mocy hakerzy z pewnością szybko by wykorzystali ewentualne luki w systemie. Tak się jednak jeszcze nie stało i nic nie wskazuję, jakoby miałoby się tak stać. Ponadto możemy również odwiedzić otwarty temat poświęcony giełdzie Crex24 na największym forum kryptowalutym - BitcoinTalk. Zobaczymy tam, że giełda cieszy się uznaniem i pracownicy platformy aktywnie udzielają się w tym wątku, informując o wszystkich nowościach czy zmianach związanych z giełdą. Jest też bardzo mały odsetek negatywnych opinii na temat tej platformy.

 


w-kredyt | Chevrolet-Shop | WIELUŃ.online