KUCOIN – giełda kryptowalut. PORTFEL BITCOINÓW, ETHEREUM


Popularność KuCoin nie wzięła się ani z intuicyjnego panelu, ani też z braku konieczności weryfikacji konta. Jednym z kluczy do sukcesu okazuje się połączenie niskich opłat z możliwością nieustannego zarobkowania.

Handlując na giełdzie, w naturalny sposób użytkownik ponosi opłaty, jednak w przypadku KuCoin część z tych opłat wraca w postaci zarobku do użytkownika. Warunkiem jest oczywiście rejestracja oraz kupno KuCoinów.

Podkreślmy, że KuCoin występujący w formie waluty odnotowuje niezmienny wzrost, na co niebagatelny wpływ ma sam system, w jakim kryptowaluta działa. Do tych możliwości dołącza także zmyślny system rekomendacji. W tym przypadku giełda dzieli się z osobą polecającą 40% udziałem w opłatach za transakcje użytkownika, który z polecenia rozpoczął działać na giełdzie.

Trudno nie zauważyć także niezawodności i błyskawicznego działania giełdy. Z jednej strony możemy być pewni, że dane są rzetelnie szyfrowane, a uwierzytelnianie jest wykonywane w sposób absolutnie błyskawiczny; z drugiej zasoby oparte na blockchainach zostają – według zapewnień KuCoin- dodane do konta użytkownika w czasie nieprzekraczającym 2 minut od dokonania transakcji. Jeśli chodzi o wypłaty, dla nich ustalono czas realizacji nieprzekraczający 10 minut.

Cechą, która jest szalenie istotna dla traderów, jest tzw. bezpieczny portfel. Oprócz wielowarstwowego szyfrowania giełda zadbała, by dane były przechowywane w trybie offline, jako depozyt escrow. Do tego należy podkreślić, że dane z portfela są przechowywane w sejfie bankowym i podlegają regularnym, bankowym kontrolom.
w-kredyt | Chevrolet-Shop | WIELUŃ.online